Porady

mozaika-sprawdzony-wzor

Mozaika sprawdzony wzór

Drobne elementy, które mogą tworzyć barwne, mieniące się kolorami, a także wzorami oraz rozmiarami kobierce należą od lat do najatrakcyjniejszych okładzin ściennych i podłogowych.

Zobacz więcej
moda-na-kolory-scian

Moda na kolory ścian

Malowanie ścian należy do najczęściej wybieranego sposobu ich wykończenia. Ponieważ kolorem ścian możemy odmienić atmosferę i wystrój całego mieszkania, dlatego warto zastanowić się dobrze nad jego wyborem.

Zobacz więcej
z-tesknoty-za-natura

Z tęsknoty za naturą

Być bliżej natury - ta potrzeba coraz częściej uwidacznia się w trendach dekoratorskich. Meble i akcesoria wykonane z drewna oraz kamienia lub do złudzenia je imitujące, dodają naszym wnętrzom naturalnego charakteru i kompensują tęsknotę za ty, co odbiera technologia i postęp cywilizacyjny.

Zobacz więcej
na-topie-szerokie-deski

NA TOPIE: Szerokie deski

Podłogowe okładziny o prostej formie doskonale współgrają ze współczesnymi trendami wnętrzarskimi. Dodają wnętrzom polotu, a jednocześnie porządkują przestrzeń.

Zobacz więcej
fotelowo-rodem-z-prl

Fotelowo rodem z PRL

Meble z okresu PRL zdobywają coraz większą popularność. Producenci sięgają do wzorów z tamtych czasów, a stare oryginalne okazy poddawane są pieczołowitym renowacjom i licznym, często kreatywnym przeróbkom. Fotele z lat 50. i 60. ubiegłego wieku wiodą tu prym!

Zobacz więcej
strefa-ucznia

Strefa ucznia

Początek roku szkolnego to właściwy moment na dobre zorganizowanie miejsca do nauki dla naszych dzieci. Co jest niezbędne, by sprzyjało ono przyswajaniu wiedzy?

Zobacz więcej
kupujemy-klamki

Kupujemy klamki

Bez nich drzwi nie będą spełniać swoich funkcji. I chociaż często są dołączane do gotowych drzwi, to i tak decydujemy się na zakup modeli spełniających nasze oczekiwania.

Zobacz więcej
sufitowe-pewniaki-czyli-3-najpopularniejsze-plyty-akustyczne-do-obiektow-uzytecznosci-publicznej

Sufitowe pewniaki, czyli 3 najpopularniejsze płyty akustyczne do obiektów użyteczności publicznej

Jak połączyć wymagania akustyczne wnętrz, z ograniczonym budżetem na realizację? Wnętrza użyteczności publicznej coraz częściej potrafią zaskakiwać wyszukanymi sufitami. Ale czasem ten klasyczny, modułowy sufit jest najbardziej wskazany. Nie każde wnętrze potrzebuje awangardowego designu. Standardowe płyty poprawiają akustykę wnętrza, a jednocześnie mieszczą się w ograniczonych budżetach na realizację.

Zobacz więcej
PSB Mrówka Wschowa
Siedziba:
Ul. Towarowa 2, 67-400 Wschowa
Telefon: 65 540 65 16
E-mail: reklamacje.wschowa@psbmrowka.com.pl
NIP: 4970082437
REGON: 363133926