Porady

miarka-za-miarke

Miarka za miarkę

Do remontu trzeba się dobrze przygotować. Zanim ruszymy na zakupy po potrzebne materiały i sprzęty, konieczne jest wykonanie dokładnych pomiarów w mieszkaniu.

Zobacz więcej
papy-folie-i-membrany

Papy folie i membrany

Budowa czy remont wymarzonego domu nie należy do najłatwiejszych zadań. Każdy etap prac budowlanych wymaga zakupu odpowiednich materiałów, chroniących budynek przed wodą i wilgocią.

Zobacz więcej
letnisko-z-klimatem

Letnisko z klimatem

Od domu letniego wymagamy dziś komfortu, jednak bez zatracania tradycyjnego klimatu, jaki w naturalny sposób wymusza bliskość przyrody.

Zobacz więcej
sprawne-malowanie-i-tapetowanie

Sprawne malowanie i tapetowanie

Malowanie i tapetowanie ścian to najczęstszy sposób ich wykańczania, często decydujemy się na ich samodzielne wykonanie. Zanim jednak przystąpimy do tych prac, zadbajmy o przygotowanie odpowiedniego zestawu przyborów i narzędzi.

Zobacz więcej
maly-remont-malego-mieszkania

Mały remont małego mieszkania

Co kilka lat każde mieszkanie wymaga lekkiego liftingu. Zobaczmy, ile będzie kosztowało podstawowe odświeżenie niedużego lokalu.

Zobacz więcej
ciepla-brama-cieply-garaz

Ciepła brama = ciepły garaż

Jeśli garaż umieszczony jest w bryle budynku i przylega do części mieszkalnej, musimy ograniczyć z niego ucieczkę ciepła. Rozwiązaniem jest prawidłowy montaż ocieplonej bramy.

Zobacz więcej
drewniana-posadzka-pod-lupe

Drewniana posadzka pod lupę

Bazą każdego pomieszczenia jest posadzka. Jednak jest ona najbardziej eksploatowaną powierzchnią, dlatego nie powinno nas dziwić, że z upływem czasu niszczeje. Aby znów cieszyć się piękną i solidną podłogą, musimy przeprowadzić jej remont.

Zobacz więcej
lazienka-na-nowo

Łazienka na nowo

Remont łazienki należy do najtrudniejszych. Odnowienie tego pomieszczenia wymaga nie tylko dużych nakładów finansowych w krótkim czasie, ale też wyboru wielu artykułów – od chemii budowlanej po okładziny i sprzęty.

Zobacz więcej
PSB Mrówka Wschowa
Siedziba:
Ul. Towarowa 2, 67-400 Wschowa
Telefon: 65 540 65 16
E-mail: reklamacje.wschowa@psbmrowka.com.pl
NIP: 4970082437
REGON: 363133926